اجاره جرثقیل شبانه روزی

اجاره جرثقیل شبانه روزی


آیا به دنبال اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی برای انجام امور سنگین هستید؟ در این صورت آیا می دانید با توجه به کاربری یا توان باربرداری مورد نیاز باید اقدام به اجاره جرثقیل های متفاوتی بنمایید؟

به طور حتم بسیاری از شهروندان لازم دارند در خارج از ساعات اداری و در هر یک از ساعات شبانه روز یا روزهای تعطیل اقدام به اجاره جرثقیل در تهران یا هر یک از شهرستان ها بنمایند. در این صورت باید دقت کافی به انتخاب بهترین جرثقیل و اپراتور برای بلند کردن یا جابجایی اجسام و اشیای سنگین داشته باشند.

امروزه انواع جرثقیل شبانه روزی با توان باربرداری از یک تن تا بیش از ده تن و حتی توان بالاتر در بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل از پیشبرد پروژه های ساختمانی تا حمل ماشین آلات سنگین و انواع خودرو می توان از انواع جرثقیل استفاده کرد.

لازم به ذکر است در صورتی که نیاز به اجاره جرثقیل شبانه روزی داشته باشید به طور حتم با توجه به نوع کاربرد مدنظر خود باید هزینه های متفاوتی را پرداخت کنید. برای همین بهتر است که ضمن توجه به انتخاب بهترین تجهیزات، در ارتباط با هزینه لازم برای اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت جرثقیل اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به طور حتم کارشناسان حاضر در دفاتر اجاره جرثقیل می توانند شما را برای انتخاب بهترین انواع جرثقیل برای کاربردهای مختلف و هزینه های لازم برای آن راهنمایی کنند.

جرثقیل شبانه روزی در تهران

امروزه اجسام، تجهیزات و ماشین آلات متعددی هستند که ممکن است دارای وزن بالای یک تن باشند و برای همین است که حمل یا جابجایی آن ها نیاز به جرثقیل داریم. این جرثقیل ها با توجه به توان باربرداری خود یا نوع دکل و کفی که دارند می توانند در کلیه کاربری ها در هر یک از نقاط کشور مورد استفاده قرار گیرند.

برای همین است که می توان گفت تنوع کاربردهای انواع جرثقیل بسیار زیاد است و با توجه به اندازه دکل یا نوع کابین و کفی که هر یک از آن ها دارند خواهند توانست در کاربری های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

در ادامه اشاره ای به مهم ترین کاربری ها یا مشکلاتی که ممکن است هر یک از شهروندان برای رفع آن ها نیاز به اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی داشته باشند خواهیم پرداخت.

اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی
اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی

·         حمل انواع خودرو

یکی از مهم ترین کاربردهایی که در هر یک از ساعات شبانه روز ممکن است به صورت اضطراری به وجود آید، نیاز به حمل خودرو با استفاده از جرثقیل است. همان طور که می دانید در سطح شهر تهران و یا هر یک از شهرستان ها ممکن است حوادثی بروز کنند که منجر به آسیب دیدن خودروها شود.

 برای همین است که پس از بروز این حوادث یا سوانح رانندگی ممکن است این خودروها از حرکت باز ایستند و برای همین باید با استفاده از جرثقیل آن ها را جابجا نمود. به طور حتم این یکی از مهم ترین کاربردهایی است که ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به اجاره جرثقیل داشته باشید.

·         جابجا کردن وسایل نقلیه سنگین

در بسیاری از پروژه ها ممکن است که نیاز به استفاده از انواع لودر یا تجهیزات مختله به منظور استفاده برای پیشبرد پروژه های عمرانی یا ساختمانی وجود داشته باشد. از این تجهیزات در شرایط کاری سختی استفاده می شود و ممکن است حین استفاده از آن ها مشکلی به وجود آید. به عنوان مثال ممکن است تجهیزاتی مانند لودر یا تراکتور در گل و لای گیر کنند و برای همین امکان بیرون آوردن آن ها وجود نداشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: انواع جرثقیل و کاربرد آن

در مورد انواع تریلی و کامیون نیز به همین صورت است و در مواردی ممکن است شاهد به گل نشستن یا فرو رفتن آن ها در خاک های نرم باشیم. برای همین یکی از کاربردهای جرثقیل بیرون آوردن این تجهیزات از خاک و یا گل و لای می باشد. برای همین ممکن است شما در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به اجاره جرثقیل برای رفع این گونه مشکلات داشته باشید.

·         پیشبرد پروژه های ساختمانی

در برخی از پروژه های ساختمانی که انواع تجهیزات سبک و سنگین یا مصالح ساختمانی برای احداث واحدهای چند طبقه به کار می روند نیاز به استفاده از انواع تجهیزات و ماشین آلات به طور شبانه روزی و حتی برای بیش از چند ماه می باشد تا شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه ها باشیم.

برای همین یکی دیگر از مهم ترین کاربری هایی که نیاز به اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی و به صورت قرارداد بلند مدت وجود دارد نیاز به استفاده از آن ها در پروژه های ساختمانی و یا عمرانی در هر یک از نقاط شهر تهران و یا در شهرستان ها و هر یک از نقاط کشور می باشد.

·         بارگیری و تخلیه بار

به طور حتم در بسیاری از بنادر و اسکله ها و یا در کارگاه ها و واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ از انواع جرثقیل برای بارگیری و تخلیه بار استفاده می شود. برای همین یکی دیگر از کاربری هایی که ممکن است نیاز به اجاره جرثقیل باشد برای این مقاصد می باشد.

·         سایر کاربردها

شاید به خوبی بدانید که برای جابجایی هر یک از اجسام و اشیایی که توان حرکت آن با نیروی انسان وجود نداشته باشد نیاز به نیرو محرکه موتورهای مختلف است که با مکانیزم های مختلف امکان حمل بار را دارند. برای همین به طور کلی برای هر کاربردی که نیاز به استفاده از نیروی محرکه بالایی برای حمل بار تا ارتفاع مشخص و یا جابجا کردن آن باشد می توانید از انواع جرثقیل استفاده کنید.

به همین می توان کاربردهای متعددی را نام برد که ممکن است نیاز به اجاره کوتاه مدت و یا بلند مدت جرثقیل برای آن ها وجود دارد.

هزینه اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی

یکی از مهم ترین جنبه هایی که در زمان نیاز به اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی باید به آن توجه داشته باشید هزینه مورد نیاز برای اجاره تجهیزات است. اما آیا می دانید هزینه اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی چقدر است؟

به طور حتم نمی توان عدد دقیقی را برای اجاره جرثقیل بیان کرد. زیرا در هر کاربری ممکن است نیاز به استفاده از جرثقیل برای مدت زمان متفاوتی داشته باشید. علاوه بر این انواع جرثقیل با توجه به توان باربرداری خود هزینه متفاوتی برای اجاره نیاز دارند.

برای همین به طور کلی نمی توان مبلغ خاصی را به عنوان هزینه اجاره آن ها بیان کرد. اما به طور معمول هر چه مدت زمان بیشتری نیاز به اجاره جرثقیل داشته باشید هزینه کرایه این تجهیزات بیشتر خواهد شد. علاوه بر این جرثقیل های 35 تن و دارای توان بالاتر ممکن است که اجاره بیشتری در مقایسه با جرثقیل های زیر ده تن داشته باشند.

برای همین توصیه می شود در ارتباط با هزینه اجاره جرثقیل و نحوه کرایه آن با کارشناسان حاضر در دفاتر اجاره دهنده این تجهیزات مشورت کنید.

البته به طور کلی می توان مولفه های زیر را مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه اجاره جرثقیل به صورت شبانه روزی دانست:

  • توان باربرداری یا ظرفیت جرثقیل
  • مدت زمان اجاره (که می تواند کوتاه مدت و برای چند ساعت یا بلند مدت و برای چند ماه باشد)
  • تجهیزات دستگاه (مانند نوع دکل، کابین یا کفی و …)
  • کاربری مدنظر برای استفاده از دستگاه (حمل خودرو، بارگیری یا تخلیه بار و …)

لازم به ذکر است خوشبختانه برای کلیه کاربری های متداول می توانید انواع جرثقیل کوچک و بزرگ را برای اجاره پس از تماس با کرایه دهندگان این تجهیزات در تهران و شهرستان ها پیدا کنید. برای همین هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد و شهروندان در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل داشته باشند می توانند ضمن تماس با دفاتر اجاره دهنده این تجهیزات، خدمات مورد نیاز خود را برای اجاره انواع جرثقیل برای حمل خودرو، جابجایی اجسام سنگین، بارگیری و تخلیه بار یا هر کاربری دیگری دریافت کنند.

کرایه جرثقیل شبانه روزی

شاید به خوبی بدانید که برای استفاده از هر گونه وسیله نقلیه کوچک و بزرگ نیاز به در نظر گرفتن نکات ایمنی و دریافت مجوزها و و گواهینامه های لازم می باشد. علاوه بر این لازم است از سالم بودن و عدم دارا بودن نقص فنی وسیله نقلیه برای استفاده در کاربری مدنظر خود مطمئن شوید. جهت کرایه جرثقیل به صورت شبانه روزی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

در زمان اجاره جرثقیل نیز باید توجه داشته باشید که تجهیزات مورد استفاده کاملا سالم و فاقد هر گونه نقص فنی باشند. علاوه بر این اپراتورهای دستگاه یا فردی که اقدام به هدایت جرثقیل می کند باید گواهینامه های لازم را داشته باشد تا امکان پیشبرد امور بدون بروز هیچ مشکلی را فراهم کند.

علاوه بر این باد به خاطر داشته باشید به طور تخصصی و با توجه به نوع کاربری باید نکات متعددی را برای استفاده از جرثقیل مدنظر داشت. برای مثال در زمان حمل خودرو با استفاده از جرثقیل باید نکات ایمنی را برای بلند کردن و حمل انواع خودرو در مسیرهای ارتباطی و جاده های درون شهر و برون شهری در نظر داشت.

همچنین در زمان استفاده از جرثقیل در پروژه های ساختمانی باید کلیه نکات ایمنی را در محل استفاده از جرثقیل و محیط کار رعایت کرد تا شاهد بروز مشکلات ناخواسته نباشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *