با اجاره جرثقیل 40 تن در حخدمت شما هستیم. این نوع جرثقیل نیز دارای بوم بلندی می باشد همانند جرثقیل های ۳۰ تن برای انتقال مصالح ساختمانی و تجهیزات مورد نیاز برای برج ها و ساختمان های بلند مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع جرثقیل ها نیز مناسب شرکت های ساختمان سازی و برج سازی است. هزینه خرید این نوع از جرثقیل ها بسیار بالاست و از آنجا که پروژه های ساختمانی در طول سال به صورت دائمی فعالیت نمی کنند بهترین و مقرون به صرفه ترین راهکار اجاره جرثقیل است.

توضیحات جرثقیل 40 تن
_

اجاره جرثقیل 40 تن

مزایای اجاره جرثقیل ۴۰ تن

این نوع جرثقیل نسبت به تاورکرین خیلی سریعتر میتواند در محل مستقر شده و اماده به کار شود، هزینه این نوع جرثقیل نسبت به تاور کرین ها کمتر است، این نوع جرثقیل نیازی به ایجاد محلی برای
نصب همانند تاورکرین ندارد. اجاره جرثقیل ۴۰ تن برای کارگاه‌های ساختمان‌سازی که به‌کرات ناچارند تجهیزات و مصالح ساختمانی را در حجم‌های بالا جابه‌جا نمایند، یک انتخاب ایده‌آل است. اغلب این جرثقیل‌ها را به‌خاطر طول افقی بالا با نام جرثقیل موبایلی نیز می‌شناسند که بر پشت کامیون‌ها سوار شده و از نیروی هیدرولیکی خود کششی به‌منظور جابه‌جایی بارها بهره می‌برند. به دلیل پاسخگویی عالی این جرثقیل در ارتفاع‌های عظیم آن را در زمره جرثقیل دکل بلند قرار داده و از نیروی عالی این ماشین که از موتور دیزلی آن تأمین می‌شود و انرژی لازم برای حرکت جک‌ها را فراهم می‌نماید در کارهای سخت کمک می‌گیرند.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل 15 تن

نحوه اجاره جرثقیل ۴۰ تن در تهران:

جرثقیل ۴۰ تن حول محور خود به مدد انرژی پمپ هیدرولیکی می‌چرخد و جابه‌جایی و انتقال مصالح را در برج‌های بلند مهیا می‌سازد. ازاین‌رو شرکت‌های ساختمان‌سازی که خود را نیازمند به این ماشین‌های قدرتمند دانسته، اما هزینه‌های نگهداری و خرید آن را به‌هیچ‌وجه مقرون‌به‌صرفه نمی‌دانند، به کرایه جرثقیل ۴۰ تن می‌پردازند. مراکز معتبر اجاره دهنده جرثقیل که در این عرصه فعالیت می‌کنند، خود را ملزم به پرداخت هزینه تعمیرات و حقوق و مزایای راننده نموده بدین ترتیب نیازمندان به این ماشین‌ها را از پرداخت هزینه‌های جانبی رهایی می‌بخشند.

فقط به‌خاطر داشته باشید، به‌عنوان یک شرکت اجاره‌کننده این ماشین‌آلات سنگین وظایفی بر عهده‌دارید که به‌هیچ‌وجه نباید از آن‌ها تخطی نمایید. قبل از اجاره جرثقیل ۴۰ تن و انتقال آن به محل موردنظر از کیفیت و درجه سختی زمینی که جرثقیل بر سطح آن قرار است کار کند مطمئن شوید.

از دیگر نکات می‌توان به این موارد اشاره نمود:

  • دریافت مجوزهای لازم از مراجع قانون
  • توجه به مسدودسازی پیاده‌روها، خیابان‌ها و سایر فضاهای عمومی در جهت ممانعت از بروز حادثه
  • انتخاب نزدیک‌ترین شرکت خدماتی به محدوده عملیاتی و پروژه عمرانی شما
  • عدم عبور و انتقال بارهای سنگین و تجهیزات از محل‌های عبور عابران
  • مراجعه به اداره راهنمایی‌ورانندگی در زمان نیاز به انجام عملیات در معابر عمومی
کرایه جرثقیل 40 تن
کرایه جرثقیل 40 تن

موارد استفاده در کرایه جرثقیل ۴۰ تن:

اگر به اجاره جرثقیل نیازمند هستید باید بدانید نمونه ۴۰ تن آن به دلیل گشتاور و قدرت موتور عالی پاسخگوی عرصه‌های مختلفی است. هر جا سخن از تناژهای بالا و وزن‌های بسیار سنگین به میان آید، این جرثقیل‌ها عکس‌العمل خوبی را از خود نشان می‌دهند. بدین ترتیب از مهم‌ترین توانایی‌های آن‌ها می‌شود، به حمل انواع کانکس، جابه‌جایی کانتینرها، انتقال تانکرها و درنهایت بارگیری و تخلیه تیرآهن‌هایی با وزن بیش از ۴۰ تن اشاره نمود.

نکته مهم در مورداستفاده از این جرثقیل‌ها کیفیت قلاب‌های به‌کاررفته در این ماشین‌ها است. به علت حمل بارهای سنگین با ابعاد بزرگ حساسیت قلاب‌ها دوچندان می‌شود. ازاین‌رو تاحدامکان می‌کوشند تا در زمان کرایه جرثقیل ۴۰ تن حتماً علاوه بر بررسی میزان مقاومت این جزء مهم، بیمه قلاب را نیز از شرکت‌های خدماتی درخواست نمایند. بدین ترتیب در صورت بروز مشکل شرکت ارائه‌کننده خدمات موظف به پرداخت خسارات تا سقف تعهدات مندرج در بیمه‌نامه است.

مشخصات و اجزای جرثقیل ۴۰ تن:

این ماشین‌های قدرتی دارای اجزای مختلفی هستند، اما آنچه در زمان اجاره جرثقیل ۴۰ تن به کارتان می‌آید، بیشتر دو جزء مهم و بررسی مشخصات آن‌ها یعنی دکل و تلسکوپ این ماشین‌ها است.

این دو جزء تعیین می‌کنند که شما قادر هستید، بارها را با چه وزن و در چه ارتفاعی بالا برده و جابه‌جا نمایید. اغلب تناژ قابل‌قبول برای جرثقیل‌های ۴۰ تن با دکل بسته به کنار آن همان وزن ۴۰ تن است، اما با ارتفاع گیری دکل و افزودن شده تعداد تلسکوپ‌ها بدان وزن قابل‌حمل و جابه‌جایی تا حد قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. به همین دلیل اگر تمایل دارید در ارتفاع‌های بسیار بالا نیز همان ۴۰ تن وزن را جابه‌جا سازید، شاید به جرثقیل دکل بلند با ظرفیت بسیار بالاتر نیازمند باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل 20 تن

جدول بار (load Chart) جرثقیل ۴۰ تن:

یکی از مهم‌ترین بخش‌های دفترچه مشخصات هر جرثقیل جدول بار آن به شمار می‌رود. درواقع بررسی جدول بار استاندارد و دقیقاً متناسب با همان مدل ماشین قبل از هرگونه اقدامی جهت اجاره جرثقیل ۴۰ تن الزامی است. مطالبه جدولی که کاملاً خوانا بوده و تمامی بخش‌های آن قابل‌رؤیت باشد، یکی از ضروری‌ترین فعالیت‌ها قبل از کرایه است.

برخی شرکت‌ها به نصب این جدول بار مخصوص هر جرثقیل در داخل کابین اپراتور می‌پردازند تا اپراتور با مشاهده آن حین انجام عملیات دچار خطا و اشتباه نشده و بدین طریق صدمات از بستر پروژه‌های عمرانی دور شود. این جدول برای هر جرثقیلی منحصربه‌فرد بوده، ازاین‌رو جدول بار جرثقیل دکل بلند با تاور کرین متفاوت است که این نکته را در زمان اجاره باید مدنظر آورید.

قیمت کرایه جرثقیل ۴۰ تن در تهران چگونه محاسبه می‌شود:

عوامل بسیاری بر قیمت کرایه جرثقیل ۴۰ تن تأثیرگذار هستند که از آن به مدت‌زمان کرایه که شامل ساعتی، هفتگی، ماهانه و … می‌شود، همچنین محل کار جرثقیل که بعضاً سبب فرسایش بیشتر قطعات آن می‌گردد، بستگی دارد. البته تفاوت در نوع برند و کیفیت خدمات‌دهی نیز بر نرخ مصوب تأثیر گذاشته و آن را تغییر می‌دهد. برخی شرکت‌های فعال در حوزه اجاره جرثقیل ۴۰ تن از ناوگان‌های قدیمی در این راستا بهره می‌برند.

در مقابل جرثقیل‌های مدرن و جدید که عملکردی بهتر و کارایی مناسب‌تر با نکات ایمنی مطلوب‌تر را ارائه می‌دهند، به‌مراتب قیمت بالاتری داشته زیرا شرایط ایده‌آل‌تری را حین کار برای شما مهیا می‌سازند. در حالت کلی باید در نظر داشت که هزینه‌های تعمیرات، پرداخت حقوق رانندگان، هزینه‌های نگهداری و … سبب شده هزینه عرف و نرخ مصوب به‌صورت طبیعی بالا باشد در غیر این صورت حتماً به عدم رعایت نکات فنی توسط شرکت ارائه‌دهنده این ماشین‌ها شک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *