اجاره جرثقیل در تهران

قصد اجاره جرثقیل در تهران را با مناسب ترین قیمت اجاره جرثقیل دارید؟ با جرثقیل نوین همراه باشید. برخی از کسب‌وکارها بخصوص مشاغل عمرانی، معمولا برای پیشبرد کارهایشان نیاز به اجاره جرثقيل دارند. با وجود شرکت‌های اجاره دهنده جرثقيل این کسب‌وکارها می‌توانند به راحتی نیاز خود به جرثقيل را برطرف کنند.

شرکت اجاره جرثقيل دارای انواع جرثقيل می‌باشد که صاحبکاران با توجه به نیاز خود می‌توانند یکی را به اجاره بگیرند. جرثقیل های خوب جرثقیلی هستند که در کوتاه‌ترین زمان و با امنیت کامل بتوانند بلند کردن بار را انجام دهند. اگر از افرادی هستید که تمایل به اجاره جرثقيل داريد با ما همراه باشید؛ زیرا ما در این مقاله قصد داریم به موضوع اجاره جرثقيل در تهران بپردازیم.

اجاره جرثقیل
اجاره جرثقیل در تهران

جرثقیل نوین | هرآنچه از اجاره یک جرثقیل می خواهید

اجاره جرثقیل ارزان قیمت

طبق تعریف سازمان بین‌ المللی استاندارد، جرثقيل ماشینی است که کار باربرداری و جابه‌جایی بار را به طور معلق در هوا انجام می‌شود. این کار با استفاده از قلاب و تجهیزات مشابه دیگر صورت می‌گیرد. جرثقیلهای متحرک به دکل يا بوم مجهز هستند و می‌توانند بدون استفاده از مسیر ویژه یا تکیه‌گاه، راهپیمانی، بارگیری و تخلیه را به انجام رسانند.  اجاره جرثقيل در تهران کاربردهایی زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به بتن ریزی، استفاده به عنوان بالابر، تخلیه و بارگیری مصالح ساختمانی و تجهیزات، کمک به اجرای اسکلت بتنی و بر پا کردن اسکات فلزی اشاره کرد.

جهت اجره جرثقیل به قیمت ارزان همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. شما عزیزان می توانید برای اجاره جرثقیل کارگاهی و یا دستی با جرثقیل نوین همراه باشید.

اجاره جرثقیل در تهران با جرثقیل نوین

کرایه جرثقیل در تهران

افرادی که در امور شغلی خود به نحوی با جابجایی و انتقال بار روبه‌رو هستند می‌توانند با اجاره جرثقيل در تهران نياز خود را برطرف کنند. جرثقیلهای اجاره‌ای تنوع زیادی از نظر وزن دارند و از جرثقيل ۳ تنی تا ۳۶۰ تنی متغیر هستند. شما می‌توانید بر حسب نیاز خود جرثقيل مناسب را انتخاب کنید و در مدت کوتاهی آن را تحویل بگیرید. در امور انتقال بار، ايمنی و امنیت مولفه‌های مهمی هستند که در صورت اجاره جرثقيل در تهران می‌توانید آن را تجربه کنید.

خدمات جرثقیل

اجاره جرثقيل در تهران تنوع زیادی دارد و شامل اجاره جرثقیلهای سبک و کفی، اجاره تاورکرین، اجاره جرثقیل برای امور بزرگ، جرثقيل بالابر سبددار، جرثقيل تلسکوپی، جرثقيل چپقی و … می‌شود. در ادامه به توضیح کوتاهی درباره هر کدام از این نوع جرثقیل ها می‌پردازیم.

1

جرثقیل اجاره ای

جرثقیل های سبک معمولا برای بارهای صد کیلوگرم تا چند تن مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع جرثقیل ها، علاوه بر اینکه کار جابجایی را انجام می‌دهند، از قابلیت حمل بار در مسافت طولانی هم برخوردارند.

جرثقیل های کفی نیز نوعی از جرثقيل میباشند که علاوه بر اینکه دارای یک دکل برای برداشتن بار هستند، از یک کفی در عقب خود نیز برخوردارند. این کفی برای انتقال بار به نقطه دیگر کاربرد دارد. جرثقیل های کفی موجود در بازار داراي ۳ نوع ۳ تن، ۵ تن و ۱۰ تن می‌باشند. در مورد جرثقیل های کفی توجه داشته باشید که این ماشین‌ها تنها در داخل شهر تهران قابل استفاده هستند و از لحاظ قانوني نمی‌توان آن‌ها را از شهر خارج نمود. جرثقیل های کفی معمولا برای انتقال دستگاه‌های سنگين، ماشین‌آلات صنعتی و بلوك های شهرداری کاربرد دارند.

اجاره جرثقیل
اجاره جرثقیل در تهران

2

جرثقیل کرایه

نوع دیگری از جرثقیل ها، تاورکرین یا جرثقيل برجی هستند که برای امور ساختمانی بزرگ و مرتفع کاربرد دارند. در هنگام اجاره جرثقیل تاورکرین می‌توانید از راهنمایی پرسنل متخصص نیز بهره ببرید.

3

کرایه جرثقیل

امور ساختمانی بزرگ و باربری برای ارتفاعات بالای ۱۸ متر، نیازمند جرثقیل های قوی‌تر و بوم بلندتر می‌باشند. برای این گونه امور، جرثقیل های ۱۵ تن، ۲۰ تن، ۲۵ تن، ۳۰ تن، ۳۵ تن، ۴۰ تن، ۴۵ تن و ۵۰ تن می‌توانند مناسب باشند.

اجاره جرثقیل در تهران
اجاره جرثقیل در تهران

4

کرایه جرثقیل در تهران

نوع دیگری از اجاره جرثقيل در تهران، جرثقیل های بالابر سبددار هستند که برای اموری مثل تعمیرات، نظافت نمای ساختمان، تیرهای برق، نصب بنر، تعمیرات داخل تونل‌ها و زیباسازی فضاهای مرتفع کاربرد دارند. این نوع جرثقیلها داراي یک کابین برای قرارگیری فرد هستند و بسته به ارتفاع مورد نظر نوع جرثقيل بالابر مختلف است. در صورتی که ارتفاع از ۱۰ متر کمتر باشد جرثقيل بالابر ۳ تن مناسب خواهد بود اما اگر ارتفاع بیشتر از این است معمولا جرثقيل ۷ تن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5

اجاره جرثقیل تهران

جرثقيل های تلسکوپی نوع دیگری از جرثقیل ها هستند که می‌توانید از شرکت اجاره جرثقيل در تهران آن را تهیه کنید‌. این نوع جرثقیل ها از بوم کشویی برخوردارند و قابليت چرخش ۳۶۰ درجه دارند. جرثقیل های تلسکوپی یکی از انواع رایج جرثقیل ها با متقاضیان بالا هستند.

جرثقيل چپقی

نوع دیگری از جرثقیل های باربری، جرثقیل های چپقی هستند که با عنوان جرثقيل بازویی شناخته میشوند. از ویژگی‌های این جرثقيل می‌توان به قابلیت خم شدن اشاره کرد که از این لحاظ مانند انگشتان دست هستند. جرثقیل های چپقی برای موارد مختلفی مثل قرار دادن بار در داخل زيرزمين مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اجاره جرثقیل در تهران
اجاره جرثقیل در تهران

6

اجاره جرثقیل فوق سنگین

نوع دیگری از اجاره جرثقيل در تهران شامل، جرثقيل فوق سنگين می‌شود. این نوع جرثقیلها معمولا برای انتقال در ارتفاعات بلند، مثلا انتقال بارهای چند ۱۰ تنی از ساختمان ۱۰ طبقه به طبقات بالاتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. جرثقیلهایی با وزن ۶۰ تن، ۷۰ تن، ۹۰ تن و ۱۲۰ تن می‌توانند در این موارد پاسخگوی نیاز شما باشند و با امنیت بالا بار شما را انتقال دهند.

اجاره جرثقیل تهران

اجاره جرثقيل در تهران از نظر وزن انواع مختلفی دارند که شامل جرثقيل خاور ۳ تن كفی، جرثقيل ۵ تن كفی، جرثقيل ۷ تن، جرثقيل ۱۰ تن ، جرثقيل ۱۵ تن، جرثقيل ۲۰ تن، جرثقيل ۲۵ تن، جرثقيل ۳۰ تن، جرثقيل ۳۵ تن، جرثقيل ۴۰ تن، جرثقيل ۵۰ تن، جرثقيل ۶۰ تن، جرثقيل ۷۰ تن، جرثقيل ۸۰ تن، جرثقيل ۹۰ تن، جرثقيل ۱۰۰ تن، جرثقيل ۱۲۰ تن، جرثقيل ۱۶۰ تن، جرثقيل ۲۰۰ تن و جرثقيل ۳۶۰ تن هستند. انواع این جرثقیل ها برای افرادی که به دنبال اجاره جرثقيل در تهران هستند، فراهم شده‌اند.

اجاره جرثقيل ۳ تن

جرثقیل های ۳ تن همانطور که از نام آن‌ها مشخص است برای انتقال بارهای با وزن ۳ تن کاربرد دارند. با استفاده از این نوع جرثقیل ها می‌توان اموری مثل انتقال كانكس، انتقال تانكر، حمل دستگاه سی ان سی و تجهيزات سنگين را در شهر تهران انجام داد. به این موضوع توجه داشته باشید که امکان تردد جرثقيل ۳ تن در محدوده خارج از شهر و پلیس راه‌ها وجود ندارد. بنابراین اگر در چنين شرايطی نیاز به اجاره جرثقیل در تهران از نوع ۳ تن داشتید باید جرثقيل را روی کامیون یا تریلر قرار دهید و به این صورت آن را حمل کنید.

اجاره جرثقيل ۳ تن بالابر

جرثقیل های ۳ تن بالابر معمولا برای اموری مثل نصب اسپلیت کولر و فعالیت در ارتفاع کاربرد دارند. جرثقیل های ۳ تن بالابر تا ارتفاع ۱۰ متر قادر به انتقال بار هستند؛ بنابراین برای ارتفاع بیشتر از ۱۰ متر باید از نوع دیگر جرثقيل استفاده کنید.

اجاره جرثقيل ۵ تن كفی

جرثقيل ۵ تن کفی نیز همانند جرثقيل ۳ تن برای انتقال بار در داخل شهر تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع جرثقيل براي حمل و انتقال نیوجرسی و بارهایی تا وزن ۵ تن کاربرد دارد. بنابراین اگر قصد اجاره جرثقيل در تهران برای کارهای سبک را دارید، جرثقيل ۵ تن می‌تواند برای شما مناسب باشد.

اجاره جرثقيل ۷ تن بوم بلند

از جرثقيل ۷ تن برای حمل بار استفاده نمی‌شود بلکه  برای بالا بردن بار تا ارتفاع ۱۸ متر کاربرد دارد. البته گاهی ممکن است در شرایط خاصی از اجاره جرثقیل ۷ تن چپقی برای جابجایی بار استفاده شود. این جرثقيل که به عنوان بالابر استفاده می‌شود را می‌توان از شرکت معتبر اجاره جرثقيل در تهران درخواست کرد تا آن را در سریع ترین زمان به شما برسانند.

اجاره جرثقيل ۱۰ تن كفی

جرثقيل 10 تن یکی دیگر از انواع جرثقيل است که به عنوان کفی و برای بار در داخل شهر تهران کاربرد دارد. با این وجود، به دلیل قدرت بالایی که این نوع جرثقیل ها دارند، از آن‌ها برای بلند کردن بار هم استفاده می‌شود. بنابراین اگر در هر قسمت شهر تهران ساکن هستید می‌توانید این جرثقيل را اجاره کنید تا با دریافت آن، امور خود را به انجام رسانید.

اجاره جرثقيل ۱۵ تن

یکی دیگر از انواع جرثقیل هایی که توسط شرکت معتبر اجاره جرثقيل در تهران ارائه می‌شود، جرثقیل های ۱۵ تن می‌باشد. این نوع جرثقیل ها خود دارای دو نوع کفی و کابیندار هستند که بنا به نیازتان می‌توانید نوع مناسب‌تر را انتخاب کنید. بر این اساس، اگر قصد جابجایی بار در شهر تهران را دارید جرثقيل ۱۵ تن یکی از گزینه‌های پیش روی شما است.

اجاره جرثقيل ۲۰ تن و ۲۵ تن

جرثقیل های ۲۰ تن و ۲۵ تن دو نوع دیگر از انواع جرثقيل هستند که جزء جرثقیل های سنگين به شمار می‌آیند. طول بوم اين نوع جرثقیل ها به جرثقيل موردنظر بستگی دارد اما حدودا ۲۵ متر می‌باشد. طول بوم ۲۵ متر این نوع جرثقيل نشان می‌دهد که با استفاده از این جرثقيل می‌توان تا شعاع ۲۵ متر را پوشش داد. مثال واضح‌تر این است که با جرثقیلهای ۲۰ تن و ۲۵ تن می‌توان بار را تا ارتفاع حدود ۷ طبقه بالا برد. از ویژگی‌های این نوع جرثقیلها در مراکز اجاره جرثقيل در تهران می‌توان به داشتن گواهینامه فنی ايمنی اشاره کرد که اهمیت زیادی دارد.

اجاره جرثقيل ۳۰ تن و ۳۵ تن

جرثقیل های ۳۰ و ۳۵ تن نوع دیگری از جرثقيل هستند که توسط مراکز اجاره جرثقيل در تهران در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌گیرند. این دو نوع جرثقيل حدود ۳۰ دکل دارند که افراد در بخش‌های مختلف شهر تهران می‌توانند آن‌ها را به اجاره بگیرند.

اجاره جرثقيل ۴۰ تن و جرثقيل ۴۵ تن

جرثقیل های ۴۰ تن و ۴۵ تن به عنوان یکی دیگر از انواع جرثقیلها از قابلیت پشتیبانی تا شعاع حدود ۳۵ متر برخوردار هستند. یک جرثقيل ۴۰ تن می‌تواند باری با وزن حدود ۳۶ تن را با امنیت کامل انتقال دهد. بنابراین شما برای انتقال بارهای حدود ۳۶ تن در شهر تهران می‌توانید از این نوع جرثقيل استفاده کنید.

اجاره جرثقيل ۵۰ تن تا جرثقيل ۸۰ تن

نوع دیگر از جرثقیل های شرکت اجاره جرثقيل در تهران، جرثقیل های ۵۰ تن و جرثقیل های ۶۰ تن هستند. جرثقیل های سنگين از سيستم هیدرولیک برخوردارند که سبب قدرت بالای بوم جرثقيل برای حمل بار می‌شود. این نوع جرثقیل ها قادر به پوشش شعاع حدود ۴۵ متر هستند که به صورت ملموس‌تر یک ساختمان ۱۵ طبقه را شامل می‌شود.

هر چه یک جرثقيل وزن سنگين‌تری داشته باشد مديريت و کاربری آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ بنابراین برای بارهای بسیار سنگين لازم است از اپراتورهای بسیار حرفه‌ای استفاده نمود. در صورتی که برای انجام کار خود نیاز به جرثقيل ۷۰ تن یا جرثقيل ۸۰ تن داريد می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان آن را از شرکت اجاره جرثقيل در تهران تحویل بگیرید. از آن‌جایی که جرثقیلهای ۷۰ تن و جرثقیلهای ۸۰ تن دارای دکل‌های بلندی هستند، کار شما را در ارتفاعات بلند راحت‌تر خواهند کرد.

اجاره جرثقيل ۹۰ تن و جرثقيل ۲۰۰ تن

جرثقیل های ۹۰ تن و جرثقیل های ۱۰۰ تن دو نوع دیگر از انواع جرثقیلها هستند که می‌توانند پاسخگوی نیاز شما برای امور سنگين باشند‌. این نوع از جرثقیل ها از گواهی ايمنی برخوردارند؛ به طوری که در ارتفاعات بسیار بلند و ناپیدا می‌توانند انجام کارهای شما را راحت‌تر سازند. در صورتی که در تهران ساکن هستید می‌توانید از جرثقيل ۹۰ تن یا جرثقيل ۱۰۰ تن برای راه افتادن کار خود استفاده کنید. این نوع جرثقيل از ايمني لازم برخوردار می‌باشد پس با خیال راحت می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید.

نوع دیگری از جرثقیل هایی که می‌توانید آنها را از مرکز اجاره جرثقيل در تهران تحویل بگیرید، جرثقيل ۱۲۰ تن، جرثقيل ۱۶۰ تن و جرثقيل ۲۰۰ تن هستند. این نوع جرثقیلها از ايمنی کافی برخوردار بوده و برای امور فوق سنگين مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

اجاره جرثقیل در تهران با جرثقیل نوین

اجاره جرثقيل تهران

  • قبل از اینکه به اجاره جرثقيل اقدام کنید لازم است از اطلاعات مربوط به بار موردنظر آگاه باشید. شما باید در خصوص حجم و وزن بار توضیحات لازم را به شرکت اجاره دهنده بدهید.
  • قبل از اجاره از اطلاعات ساختمانی که قرار است بار در آن گذاشته شود آگاه باشید. باید از ارتفاع ساختمان و فاصله میان محل استقرار جرثقیل تا ساختمان مطلع باشید.
  • از محیطی که قرار است جرثقيل در آن قرار بگیرد اطلاعاتی مثل متراژ کوچه و خیابان داشته باشید.
  • برای اینکه جرثقيل به موقع به دستتان برسد از یک روز یا حداقل چند ساعت قبل به اجاره جرثقيل در تهران اقدام کنید.
  • قبل از اقدام به اجاره جرثقيل در خصوص قیمت‌ها اطلاعات کافی را بدست آورید.
  • در صورتی که جرثقيل را برای کاری می‌خواهید که در خیابان یا معابر اصلی قرار دارد باید قبل از اجاره، مجوز انسداد راه را از راهنمایی و رانندگی بگیرید تا در این خصوص برایتان مشکلی پیش نیاید.
  • در صورتی که محل کار شما در محدوده طرح و ترافیک قرار دارد باید از جرثقیلهایی استفاده کنید که تردد با آن‌ها در محدوده طرح و ترافیک مجاز است.
  • تا حد امکان سعی کنید اجاره جرثقیل در تهران را در ساعات کم تردد روز انجام دهید. برنامه‌ریزی شما به صورت باشد که کار موردنظرتان با اوج ترافیک همزمان نشود.
  • از مراکزی جرثقيل اجاره کنید که پرسنلشان از گواهینامه جرثقيل برخوردار باشند.
  • در صورتی که کالا یا محصولی که قصد جابجایی آن را دارید بسیار حساس است می‌توانید قبل از حمل و انتقال، برای آن بیمه تهیه کنید.

 

هزینه اجاره جرثقیل در تهران

ما در این مقاله به موضوع اجاره جرثقيل در تهران پرداختیم و انواع جرثقيل و نکات لازم قبل از اجاره جرثقيل را ارائه دادیم. با اجاره جرثقيل، شما می‌توانید فعالیت‌های سنگين خود را به راحتی به مراکز اجاره دهنده‌ بسپارید تا با امنیت کامل بار شما را حمل و جابجا کنند. در هر نقطه ای از شهر تهران که باشید می‌توانید برای انجام کارهای خود جرثقيل اجاره کنید. بنابراین با وجود مرکز اجاره جرثقيل در تهران نگرانی در مورد انجام نشدن فعالیت‌ها و حمل بارهای سنگين خود نداشته باشید. در پایان اگر در ارتباط با مطالب پیش رو سوال یا پیشنهادی دارید، آن را با ما در جرثقیل نوین در میان بگذارید.

JarsaghilNovin

به دنبال سریع ترین راه برای اجاره جرثقیل هستید؟
همین حالا با ما تماس بگیرید

شرکت جرثقیل نوین ارائه دهنده انواع جرثقیل در تهران و حومه

خانه خدماتتماسارتباط با ما