اجاره جرثقیل در فرمانیه

اجاره جرثقیل در فرمانیه


اجاره جرثقیل در فرمانیه تهران با بالاترین کیفیت خدمات را از مجموعه جرثقیل نوین بخواهید. جرثقیل نوین آماده است تا در زمینه کرایه انواع جرثقیل خدمات لازم را به شما ارائه دهد. فرمانیه در منطقه یک تهران واقع شده است و یکی از محله های اعیان نشین محسوب می شود. این محله با 200 سال قدمت جزو قدیمی ترین محله های تهران می باشد که به همین سبب بافت قدیمی دارد و در نتیجه ساخت و ساز در این محله زیاد است. 

پروژه های عمرانی نیازمند برخی قطعات و دستگاه ها نظیر جرثقیل می باشند تا برای حمل بار و یا حتی جایگذاری تیرآهن از آن استفاده کنند. اگر نیاز به اجاره جرثقیل در هر نقطه ای از تهران هستید تنها کافیست با شماره 09126454165 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

اجاره جرثقیل در فرمانیه

جرثقیل ها دارای انواع مختلفی هستند که به دو دسته بندی کلی جرثقیل سبک و سنگین تقسیم بندی می شوند. هریک از دسته بندی ها دارای کاربردهای مجزایی هستند. جرثقیل های سبک مانند جرثقیل 7 تن برای جابجایی بارهای سبک مانند گاوصندوق مناسب می باشند و جرثقیل های سنگین برای جابجایی بارهای سنگین مانند تیرآهن استفاده می شوند.

بیشتر بخوانید: آموزش خواندن جدول بار جرثقیل

اجاره جرثقیل در فرمانیه
اجاره جرثقیل در فرمانیه

برای اجاره جرثقیل در فرمانیه می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اجاره جرثقیل سنگین در فرمانیه

جرثقیل های سنگین برای جابجایی بار در اتفاعات بلند از ساختمان های 10 طبقه و یا بارهای چند ده تنی استفاده می شوند. گروه تجاری جرثقیل نوین انواع جرثقیل در تناژهای مختلف را کرایه می دهد. پیش از اجاره جرثقیل مشخص کنید که چه باری را قرار است جابجا کنید. سپس می توانید با توجه به جدول بار، جرثقیل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *