اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان

اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان


اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان تهران برای کارهای ساختمانی، پروژه های سبک و سنگین، جابجایی اجسام سنگین وزن و … جزو مهم ترین موارد است. اگر نیاز به جرثقیل دارید و نمی دانید چه نوع جرثقیلی برای پروژه شما مناسب است باید بگوییم که انواع مختلفی از جرثقیل ها برای کاربری های مختلف در بازار وجود دارد. جرثقیل 3 تن، 5 تن، 7 تن، 15 تن، 20 تن، 25 تن و … همگی جزو این دستگاه ها می باشد که با توجه به پروژه کاربرد خاص خود را دارند. برای اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان تهران می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از جرثقیل نوین دریافت کنید.

برای اجاره انواع جرثقیل در شهرک اکباتان تهران همین حالا تماس بگیرید: 09126454165

اجاره جرثقیل 3 تن کفی در شهرک اکباتان

جرثقیل های سبک معمولا برای جابجایی بارهای کمتر از صد کیلوگرم استفاده می شوند. علاوه بر این جرثقیل های کفی قابلیت حمل بار در مسافت های طولانی را نیز دارند. جرثقیل 3 تن یکی از پرکاربردترین جرثقیل ها می باشد که روزانه ممکن است برای پروژه های مختلف به آن نیاز داشته باشید. اگر می خواهید خدمات کرایه جرثقیل 3 تن را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت دریافت کنید می توانید با جرثقیل نوین تماس بگیرید.

کرایه جرثقیل در شهرک اکباتان تهران

یکی از عمومی ترین جرثقیل ها که همگی آن را می شناسید جرثقیل کفی می باشد که علاوه بر داشتن دکل، یک کفی نیز در عقب خود برای حم بار دارد که با استفاده از آن می توانید بار را از محلی به محل دیگر جابجا کنید. جرثقیل های کفی در سه نوع جرثقیل خاور کفی 3 تن، جرثقیل 5 تن کفی و جرثقیل 10 تن کفی در بازار برای اجاره موجود است. لازم به ذکر است این نوع جرثقیل ها فقط در محدوده داخل شهر تهران قابل استفاده می باشد و برای تردد به خارج از شهر نیاز به مجوز دارد.

هزینه اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان

حتما تا کنون به این نکته توجه کرده اید که دفاتر اجاره جرثقیل ها حداقل قیمت کرایه را در اختیار شما قرار میدهند که این میزان میتواند بصورت روزانه ساعتی یا ماهانه متغیر باشد. هزینه اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان به طور روزانه در مجموع اگر برای مثال به مدت یک ماه به طول انجامد بیش از هزینه اجاره ماهانه است.برای دریافت هزینه اجاره جرثقیل و یا لیست تعرفه ها روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان تهران
اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان تهران

اجاره جرثقیل فوری در شهرک اکباتان

برای اجاره جرثقیل ارزان و فوری در شهرک اکباتان تهران با شماره 09126454165 تماس بگیرید. جرثقیل نوین در تمامی مناطق تهران خدمات خود را در سریعترین وقت ممکن ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: اجاره جرثقیل سنگین در تهران

خدمات اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان

 • جرثقيل سنگين 80 تن در شهرک اکباتان
 • خدمات جرثقيل 160 تن در شهرک اکباتان
 • جرثقيل 90 تن در شهرک اکباتان
 • كرايه جرثقيل 60 تن در شهرک اکباتان
 • كرايه جرثقيل 5 تن در شهرک اکباتان
 • جرثقيل 7 تن در شهرک اکباتان تهران
 • اجاره جرثقيل خاور در شهرک اکباتان
 • اجاره جرثقيل 3 تن كفي دار بوم بلند در شهرک اکباتان
 • اجاره جرثقيل 70 تن در شهرک اکباتان تهران
 • جرثقيل 20 تن در شهرک اکباتان
 • جرثقيل 10 تن كفي دار در شهرک اکباتان
 • كرايه جرثقيل 120 تن در شهرک اکباتان تهران
 • اجاره جرثقيل سه تن در شهرک اکباتان
 • جرثقيل 25 تن در شهرک اکباتان تهران
 • اجاره جرثقيل 15 تن در شهرک اکباتان تهران
 • كرايه جرثقيل سبد دار در شهرک اکباتان تهران
 • جرثقيل 35 تن در شهرک اکباتان تهران
 • اجاره جرثقيل 100 تن در شهرک اکباتان تهران
 • جرثقيل 50 تن با قيمت مناسب در شهرک اکباتان تهران
 • جرثقيل 45 تن در شهرک اکباتان
خدمات اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان
خدمات اجاره جرثقیل در شهرک اکباتان

اجاره جرثقیل شبانه روزی در شهرک اکباتان

یکی از مزایای مهم جرثقیل نوین این است که در هر ساعتی از شبانه روز می توانید جرثقیل مورد نظر خود را از این مجموعه کرایه کنید. این شرکت به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و به منظور ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد.

اجاره جرثقیل کفی در شهرک اکباتان

این جرثقیل ها به منظور حمل یا جابجایی دستگاه ها، از وزن 3 تا 15 تن، مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از مزایای اجاره این نوع از جرثقیل ها ، صرفه جویی در هزینه ها میباشد. این یعنی برای حمل خودرو خود، تنها به یک جرثقیل نیاز دارید و لازم نیست که برای انجام این کار ، یک کفی و یک جرثقیل اجاره نمایید. مزیت بعدی جرثقیل کفی به صرفه جویی در زمان است که نیازی ندارند تا دو ماشین (جرثقیل و کفی) را هماهنگ کنند. 

به طور معمول از انواع مختلف جرثقیل کفی برای حمل و جابه جایی همه دستگاه های صنعتی، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع ماشین و انواع کانکس های اداری و صنعتی استفاده می شود. علاوه بر این موارد، برخی از جرثقیل های کفی، دارای یک کابین کوچک در بالای بوم خود میباشند که میتوانند جهت نصب بنر، تعمیرات جزئی و … نیز مورد استفاده قرار گیرند.

اجاره جرثقیل خاور در شهرک اکباتان

این جرثقیل ها روی خاور و یا کامینوت ها قرار میگیرند و بدین وسیله میتوانند به راحتی مسافت زیادی را طی نمایند. امروزه این نوع از جرثقیل‌ها طرف‌داران بسیار زیادی دارد، به این دلیل که کاربردهای این جرثقیل‌های سبک بسیار زیاد است. کرایه جرثقیل خاور باتوجه‌به ویژگی‌های زیادی که دارد؛ موردتوجه کارخانه‌ها، صنعتگران، کشاورزان و … است. 

برای طی‌کردن مسافت‌های بلند، استفاده از جرثقیل خاور گزینه بسیار مناسبی است. چرا که هم از نظر ابعاد بسیار کوچک و مناسب است. هم از نظر اقتصادی صرفه زیادی دارد. علاوه بر تمام این‌ها پیچیدگی خاصی در استفاده ندارد و اگر بخواهید حتی می‌توانید از آن به‌عنوان خاور کفی استفاده کنید نه جرثقیل. همین انعطاف پذیری ، نقطه قوت این نوع از ماشین آلات سنگین میباشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *