اجاره جرثقیل در ستارخان

اجاره جرثقیل در ستارخان


اجاره جرثقیل در ستارخان با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات را می توانید از جرثقیل نوین دریافت کنید. جرثقیل یکی از دستگاه هایی است که برای انجام بسیاری از پروژه ها از آن استفاده می شود و در واقع می توان گیفت یکی از ملزومات دستگاه های شهری است. شما می توانید با توجه به تناژی که قرار است جابجا کنید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب و همین حالا سفارش دهید.

جرثقیل نوین یکی از شرکت های معتبر در زمینه اجاره جرثقیل می باشد که در سراسر شهر تهران فعالیت دارد. برای اجاره جرثقیل در ستارخان نیز می توانید با شماره 09126454165 تماس بگیرید و مناسب ترین گزینه را برای خود سفارش دهید.

اجاره جرثقیل 3 تن در ستارخان

یکی از متداول ترین انواع جرثقیل 3 تن می باشدکه ظرفیت کمی دارد و روزانه شاید صدها بار از آن در سطح تهران استفاده شود. این جرثقیل برای حمل تجهیزاتی مانند گاوصندول یا ماشین آلات و اوزان سبک گزینه ای بسیار مناسب است که می توانید آن را از جرثقیل نوین اجاره کنید.

اجاره جرثقیل در ستارخان
اجاره جرثقیل در ستارخان

اجاره جرثقیل 7 تن در ستارخان

جرثقیل 7 تن پرکاربردترین نوع جرثقیل می باشد که با توجه به تناژ مناسب در بسیاری از پروژه های عمرانی نیز استفاده می شود. از این جرثقیل برای حمل خودروهای سبک و یا ماشین آلات نیز استفاده می شود. اجاره جرثقیل 7 تن با مناسب ترین قیمت در جرثقیل نوین موجود می باشد.

اجاره جرثقیل در ستارخان

امروزه انواع مختلفی از جرثقیل ها برای پروژه های عمرانی استفاده می شود که هریک دارای طول دکل و مشخصات بون و توان اسمی متفاوتی است. پیش از اجاره لازم است که جدول مشخصات جرثقیل ها را بخوانید تا جرثقیل اشتباهی اجاره نکنید.

برای اجاره جرثقیل در ستارخان می توانید با شماره 09126454165 تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

هزینه اجاره جرثقیل در ستارخان

نرخ های مصوب برای کرایه انواع جرثقیل در این لینک نمایش داده شده است. برای مشاهده می توانید روی آن کلیک کرده و به صفحه مورد نظر هدایت شوید. البته هزینه های لازم برای کرایه جرثقیل با توجه به نوع پروژه شما و مدت زمانی که قرار است جرثقیل مورد نظر را کرایه کنید تعیین می شود. این هزینه ها ممکن است با توجه به بلند مدت و یا کوتاه مدت بودن پروژه و یا درخواست راننده متغییر باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *